W 2024 roku otrzymaliśmy Brązowy Medal

"Zasłużony Kulturze Gloria Artis"

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy polecić na każdą okazję koncertową propozycję naszego recitalu pt. „Tobie Karolino”.

Zespół sprawdza się znakomicie zarówno w salach koncertowych, jak również na imprezach plenerowych, bo muzyka zespołu jest melodyjna i rytmiczna, a połączona z dowcipną konferansjerką porywa nie tylko do wspólnego śpiewania, ale i do tańca.

Piosenki nasze to dla jednych piękne wspomnienie młodości, dla innych odkrycie, że istnieją ciągle jeszcze piosenki, które mają chwytliwą melodię, jak i znakomity tekst.

„W tym domu straszy”nagroda główna na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

„Tobie Karolino” oraz „Drzewa ruszają w drogę” – wyróżnione na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w Koncertach „Interpretacje”.

To przeboje z pierwszych miejsc radiowych list przebojów.

Płyta „Reaktywacja” uzyskała już trzykrotne wznowienia, a w cyklu „Złota Kolekcja” Warner Music Poland ukazała się płyta Homo Homini pt. „Drzewa ruszają w drogę”, na której znalazł się wybór najlepszych piosenek zespołu z całego okresu działalności.

Recital Homo Homini to prawie same przeboje i występ grupy to czas miłego relaksu i wspólnej, dobrej zabawy dla wszystkich, jako ze muzyka łączy pokolenia.

Pozdrawiamy muzycznie, licząc na współpracę

Kontakt z Nami - tel. 601 503 123

e-mail - koncerty@homohomini.pl